Dell LCD P2226H 22" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP,USB,USB-C/Black
- Preces kods: 605637
- EAN: 5397321029380
- MPN: 210-BVJQ
133.46€
Bez nodokļa: 110.30€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 575.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1634.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.66 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 7.78 kg |
| Net weight | 6.12 kg |