Stanley Screwdriver Kit, 18 V, 2 Ah accumulator | SFMCD700D2A-QW
- Preces kods: 605939
- EAN: 5035048835289
- MPN: SFMCD700D2A-QW
131.16€
Bez nodokļa: 108.40€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SFMCD700D2A-QW |
| Producer product family | Screwdriver Kit, 18 V, 2 Ah accumulator |
| Gross depth (mm) | 413.00 mm |
| Gross height (mm) | 106.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 64 pcs |
| Gross weight | 4.74 kg |
| Net weight | 4.50 kg |
| Maksimālais griezes moments | 50 collas mārciņa |