Stanley Screwdriver Kit, 18 V, 2 Ah accumulator | SFMCD700D2A-QW
- Код товара: 605939
- EAN: 5035048835289
- MPN: SFMCD700D2A-QW
131.16€
Без налога: 108.40€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SFMCD700D2A-QW |
| Producer product family | Screwdriver Kit, 18 V, 2 Ah accumulator |
| Gross depth (mm) | 413.00 мм |
| Gross height (mm) | 106.00 мм |
| Gross width (mm) | 310.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 39.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 64 шт. |
| Gross weight | 4.74 кг |
| Net weight | 4.50 кг |
| Крутящий момент (макс) | 50 Н·м |