Stanley Pruning Saw SFMCPS415B-XJ, 18 V, 15 cm
- Preces kods: 605972
- EAN: 5035048821435
- MPN: SFMCPS415B-XJ
109.02€
Bez nodokļa: 90.10€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Producer product name | Pruning Saw SFMCPS415B-XJ, 18 V, 15 cm |