Stanley Pruning Saw SFMCPS415B-XJ, 18 V, 15 cm
- Код товара: 605972
- EAN: 5035048821435
- MPN: SFMCPS415B-XJ
109.02€
Без налога: 90.10€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 420.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 3.00 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Producer product name | Pruning Saw SFMCPS415B-XJ, 18 V, 15 cm |