Stanley Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger)
- Preces kods: 605973
- EAN: 5054905313678
- MPN: SFMCPH845B-XJ
108.00€
Bez nodokļa: 89.26€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger) |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41 pcs |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Net weight | 4.10 kg |
| Baterijas spriegums | 18 V |