Stanley Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger)
- Код товара: 605973
- EAN: 5054905313678
- MPN: SFMCPH845B-XJ
108.00€
Без налога: 89.26€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger) |
| Gross depth (mm) | 155.00 мм |
| Gross height (mm) | 1100.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 420.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41 шт. |
| Gross weight | 4.60 кг |
| Net weight | 4.10 кг |
| Напряжение батареи | 18 В |