BLACK & DECKER BETL1820L-QW Tiller, Loaded, 18 V, 2 Ah
- Preces kods: 606044
- EAN: 5035048795583
- MPN: BETL1820L-QW
134.92€
Bez nodokļa: 111.50€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 7.26 kg |
| Net weight | 6.80 kg |
| Producer product name | BETL1820L-QW Tiller, Loaded, 18 V, 2 Ah |