BLACK & DECKER BETL1820L-QW Tiller, Loaded, 18 V, 2 Ah
- Код товара: 606044
- EAN: 5035048795583
- MPN: BETL1820L-QW
134.92€
Без налога: 111.50€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 890.00 мм |
| Gross height (mm) | 280.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 64.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.46 кг |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 7.26 кг |
| Net weight | 6.80 кг |
| Producer product name | BETL1820L-QW Tiller, Loaded, 18 V, 2 Ah |