BLACK & DECKER BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm
- Код товара: 606055
- EAN: 5035048707067
- MPN: BEMW351-QS
69.35€
Без налога: 57.31€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 651.00 мм |
| Gross height (mm) | 344.00 мм |
| Gross width (mm) | 366.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 47.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 9.25 кг |
| Net weight | 9.00 кг |
| Producer product name | BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm |