BLACK & DECKER Chainsaw | BECS2245-QS | 2200 W
- Код товара: 606056
- EAN: 5035048808283
- MPN: BECS2245-QS
94.21€
Без налога: 77.86€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 530.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 шт. |
| Gross weight | 6.10 кг |
| Net weight | 5.80 кг |
| Producer product name | BECS2245-QS |
| Producer product family | Chainsaw |
| Диаметр диска | 450 мм |
| Мощность | 2200 Вт |