Barbecook | Digital pocket thermometer (per 6 pcs) | BC-ACC-7078
- Код товара: 606184
- EAN: 5400269202910
- MPN: BC-ACC-7078
26.95€
Без налога: 22.27€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 155.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product family | Digital pocket thermometer (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7078 |