Barbecook | Premium barbecue cover large, 151 x 56.5, 107 cm | BC-ACC-7172
- Preces kods: 606198
- EAN: 5400269210809
- MPN: BC-ACC-7172
112.70€
Bez nodokļa: 93.14€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 181.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Net weight | 1.57 kg |
| Producer product family | Premium barbecue cover large, 151 x 56.5, 107 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7172 |