Barbecook | Premium barbecue cover large, 151 x 56.5, 107 cm | BC-ACC-7172
- Код товара: 606198
- EAN: 5400269210809
- MPN: BC-ACC-7172
112.70€
Без налога: 93.14€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 181.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.76 кг |
| Net weight | 1.57 кг |
| Producer product family | Premium barbecue cover large, 151 x 56.5, 107 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7172 |