Barbecook | Wood wool firelighters 32 pieces FSC (per 12pcs) | BC-ACC-7426
- Код товара: 606209
- EAN: 5420059857335
- MPN: BC-ACC-7426
8.70€
Без налога: 7.19€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 43.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.44 кг |
| Producer product family | Wood wool firelighters 32 pieces FSC (per 12pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7426 |