Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm | BC-CHA-1007 | Black
- Preces kods: 606218
- EAN: 5400269202255
- MPN: BC-CHA-1007
149.10€
Bez nodokļa: 123.22€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1007 |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.60 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 12.00 kg |
| Net weight | 8.40 kg |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm |
| Grila diametrs | 43 cm |