Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm | BC-CHA-1007 | Black
- Код товара: 606218
- EAN: 5400269202255
- MPN: BC-CHA-1007
149.10€
Без налога: 123.22€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1007 |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 740.00 мм |
| Gross height (mm) | 480.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.60 кг |
| Volume (m3) | 0.09 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 12.00 кг |
| Net weight | 8.40 кг |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm |
| Диаметр решетки | 43 см |