Lenovo
- Preces kods: 606265
- EAN: 199275309458
- MPN: 12XH000BMT
1 780.52€
Bez nodokļa: 1 471.50€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 168.00 mm |
| Gross width (mm) | 183.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.61 kg |
| Net weight | 2.01 kg |