Sunne Floor stand | S1122 TV cart | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
- Preces kods: 606269
- EAN: 6956745188319
- MPN: S1122
111.99€
Bez nodokļa: 92.55€
| Ražotājs | Sunne |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālais svars (tilpums) | 45 kg |
| Screen size compatibility | 37-70 in |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 850.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 57 pcs |
| Gross weight | 17.40 kg |
| Net weight | 16.30 kg |
| Izvietošana | Floor stand |
| Produkta nosaukums | S1122 TV cart |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100x100 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 70 in |
| VESA stiprinājums | Yes |
| Produkta krāsa | Black |