DELL Renewed Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU
- Preces kods: 606468
- EAN: 4770070885253
- MPN: DEUND22USED
72.54€
Bez nodokļa: 59.95€
| Ražotājs | DELL Renewed |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5000 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU |
| Condition | RENEW |