DELL Renewed Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU
- Код товара: 606468
- EAN: 4770070885253
- MPN: DEUND22USED
72.54€
Без налога: 59.95€
| Производитель | DELL Renewed |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5000 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Dock UD22 130W (PD96W) Used incl. PSU |
| Condition | RENEW |