GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q28GR
- Preces kods: 606856
- EAN: 4719331876524
- MPN: MO27Q28GR
586.49€
Bez nodokļa: 484.70€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross width (mm) | 795.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2570.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 8.70 kg |
| Net weight | 6.00 kg |