GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q28GR
- Код товара: 606856
- EAN: 4719331876524
- MPN: MO27Q28GR
586.49€
Без налога: 484.70€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Gross depth (mm) | 475.00 мм |
| Gross height (mm) | 131.00 мм |
| Gross width (mm) | 795.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2570.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.70 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 8.70 кг |
| Net weight | 6.00 кг |