Blaupunkt 32FBG5000S 32" (81cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
- Preces kods: 606904
- EAN: 8594213440170
- MPN: 32FBG5000S
154.98€
Bez nodokļa: 128.08€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 780 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| Volume (m3) | 0.045864 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Gross weight | 5.10 kg |
| Net weight | 4.17 kg |