Blaupunkt 32FBG5000S 32" (81cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
- Код товара: 606904
- EAN: 8594213440170
- MPN: 32FBG5000S
154.98€
Без налога: 128.08€
| Производитель | Blaupunkt |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 780 мм |
| Gross height (mm) | 490 мм |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 750.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.93 кг |
| Volume (m3) | 0.045864 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 шт. |
| Gross weight | 5.10 кг |
| Net weight | 4.17 кг |