Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV | Blaupunkt
- Preces kods: 606906
- EAN: 8594213441245
- MPN: 32WGC5501S
145.08€
Bez nodokļa: 119.90€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 458.00 mm |
| Gross width (mm) | 751.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.83 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 68 pcs |
| Gross weight | 4.04 kg |
| Net weight | 3.21 kg |