Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV | Blaupunkt
- Код товара: 606906
- EAN: 8594213441245
- MPN: 32WGC5501S
145.08€
Без налога: 119.90€
| Производитель | Blaupunkt |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 74.00 мм |
| Gross height (mm) | 458.00 мм |
| Gross width (mm) | 751.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 130.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.83 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 68 шт. |
| Gross weight | 4.04 кг |
| Net weight | 3.21 кг |