Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV, White | Blaupunkt
- Preces kods: 606910
- EAN: 8594213440217
- MPN: 43UBG6010S
249.19€
Bez nodokļa: 205.94€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 612.00 mm |
| Gross width (mm) | 1015.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Net weight | 7.20 kg |