Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV, White | Blaupunkt
- Код товара: 606910
- EAN: 8594213440217
- MPN: 43UBG6010S
249.19€
Без налога: 205.94€
| Производитель | Blaupunkt |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 115.00 мм |
| Gross height (mm) | 612.00 мм |
| Gross width (mm) | 1015.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.70 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 8.90 кг |
| Net weight | 7.20 кг |