AXAGON USB-C 20Gbps Dual M.2 NVMe SSD CLONE MASTER Enclosure | EEM2-20GD
- Preces kods: 606929
- EAN: 8595247909107
- MPN: EEM2-20GD
100.13€
Bez nodokļa: 82.75€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | EEM2-20GD |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross width (mm) | 19.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4077 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product family | USB-C 20Gbps Dual M.2 NVMe SSD CLONE MASTER Enclosure |
| USB savienotājs | USB-C female |