AXAGON USB-C 20Gbps Dual M.2 NVMe SSD CLONE MASTER Enclosure | EEM2-20GD
- Код товара: 606929
- EAN: 8595247909107
- MPN: EEM2-20GD
100.13€
Без налога: 82.75€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | EEM2-20GD |
| Gross depth (mm) | 78.00 мм |
| Gross height (mm) | 143.00 мм |
| Gross width (mm) | 19.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4077 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product family | USB-C 20Gbps Dual M.2 NVMe SSD CLONE MASTER Enclosure |
| Тип USB коннектора | USB-C female |