Dell Pro Dual Monitor Stand - MDS26
- Preces kods: 607123
- EAN: 5397321028710
- MPN: 482-BBFS
178.50€
Bez nodokļa: 147.52€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 875.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 840.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.84 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross weight | 8.34 kg |
| Net weight | 6.50 kg |
| Producer product name | Pro Dual Monitor Stand - MDS26 |
| Produkta krāsa | Black/Silver |