Dell Pro Dual Monitor Stand - MDS26
- Код товара: 607123
- EAN: 5397321028710
- MPN: 482-BBFS
178.50€
Без налога: 147.52€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 875.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 840.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.84 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 8.34 кг |
| Net weight | 6.50 кг |
| Producer product name | Pro Dual Monitor Stand - MDS26 |
| Цвет товара | Black/Silver |