Thule EnRoute Sling Bag 2L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Preces kods: 607289
- EAN: 085854260398
- MPN: TESB5102SOFTBLUE/DARKESTBLUE
29.00€
Bez nodokļa: 23.97€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 197.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 973 pcs |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.15 kg |