Thule EnRoute Sling Bag 2L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Код товара: 607289
- EAN: 085854260398
- MPN: TESB5102SOFTBLUE/DARKESTBLUE
29.00€
Без налога: 23.97€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 197.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 973 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.15 кг |