Thule EnRoute Backpack 12L - Black | Thule
- Preces kods: 607291
- EAN: 085854260411
- MPN: TEBP5112BLACK
43.51€
Bez nodokļa: 35.96€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 362 pcs |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Net weight | 0.45 kg |