Thule EnRoute Backpack 21L - Black | Thule
- Preces kods: 607294
- EAN: 085854260442
- MPN: TEBP5116BLACK
65.29€
Bez nodokļa: 53.96€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 295.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 164 pcs |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Net weight | 0.65 kg |