Thule EnRoute Backpack 21L - Black | Thule
- Код товара: 607294
- EAN: 085854260442
- MPN: TEBP5116BLACK
65.29€
Без налога: 53.96€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 345.00 мм |
| Gross height (mm) | 470.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 295.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 164 шт. |
| Gross weight | 0.95 кг |
| Net weight | 0.65 кг |