Thule EnRoute Backpack 26L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Preces kods: 607302
- EAN: 085854260527
- MPN: TEBP5316SOFTBLUE/DARKESTBLUE
94.33€
Bez nodokļa: 77.96€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 440.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 1.39 kg |
| Net weight | 0.95 kg |