Thule EnRoute Backpack 26L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Код товара: 607302
- EAN: 085854260527
- MPN: TEBP5316SOFTBLUE/DARKESTBLUE
94.33€
Без налога: 77.96€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 485.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 440.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 108 шт. |
| Gross weight | 1.39 кг |
| Net weight | 0.95 кг |