Thule EnRoute Backpack 30L - Black | Thule
- Preces kods: 607306
- EAN: 085854260565
- MPN: TEBP5416BLACK
108.84€
Bez nodokļa: 89.95€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 84 pcs |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Net weight | 1.05 kg |