Thule EnRoute Backpack 30L - Black | Thule
- Код товара: 607306
- EAN: 085854260565
- MPN: TEBP5416BLACK
108.84€
Без налога: 89.95€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 345.00 мм |
| Gross height (mm) | 495.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 84 шт. |
| Gross weight | 1.55 кг |
| Net weight | 1.05 кг |