Bosch HBA572BB4 Built in Oven, A+, Capacity 71 L, Black | Bosch
- Preces kods: 607990
- EAN: 4242005544578
- MPN: HBA572BB4
486.41€
Bez nodokļa: 401.99€
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 675.00 mm |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 475 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.31 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Gross weight | 36.4 kg |
| Net weight | 35.90 kg |