Bosch HBA572BB4 Built in Oven, A+, Capacity 71 L, Black | Bosch
- Код товара: 607990
- EAN: 4242005544578
- MPN: HBA572BB4
486.41€
Без налога: 401.99€
| Производитель | Bosch |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 690.00 мм |
| Gross height (mm) | 675.00 мм |
| Gross width (mm) | 660.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 475 гр. |
| Plastic (No PET) | 25 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Volume (m3) | 0.31 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Gross weight | 36.4 кг |
| Net weight | 35.90 кг |