Camelion | LR03-SP2 | AAA/LR03 | Plus Alkaline | 2 pc(s)
- Код товара: 065391
- EAN: 4260033150356
- MPN: 11100203
0.62€
Без налога: 0.51€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |
| Технология батареи | Plus Alkaline |
| Тип | AAA/LR03 |
| Producer product name | LR03-SP2 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Shrink |
| Net weight | 0.01 кг |
| Gross weight | 0.023 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0000088 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.013 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 44 мм |
| Plastic (No PET) | 13 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 43478 шт. |