Camelion | Plus Alkaline 1.5V (LR61), 2-pack | AAAA
- Код товара: 071081
- EAN: 4260033150295
- MPN: 11000261
0.97€
Без налога: 0.80€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.009 кг |
| Тип | AAAA |
| Producer product name | Plus Alkaline 1.5V (LR61), 2-pack |
| Gross weight | 0.019 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| TI weight (kg) | 0.009 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 114 мм |
| Volume (m3) | 0.00009576 м³ |
| Palette Qty | 9023 шт. |
| Напряжение батареи | 1.5 В |