Camelion | CR2032-BP5 | CR2032 | Lithium | 5 pc(s)
- Код товара: 110532
- EAN: 4260033152640
- MPN: 13005032
1.67€
Без налога: 1.38€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 5 шт. |
| Технология батареи | Lithium |
| Тип | CR2032 |
| Producer product name | CR2032-BP5 |
| Напряжение батареи | 3 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.011 кг |
| Gross weight | 0.023 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0106153846153846 кг |
| Volume (m3) | 0.000051975 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.012 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 5 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 189 мм |
| Plastic (No PET) | 12 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16623 шт. |