Silicon Power | Blaze B30 | 16 GB | USB 3.0 | Black
- Код товара: 123442
- EAN: 4712702632187
- MPN: SP016GBUF3B30V1K
7.77€
Без налога: 6.42€
| Производитель | Silicon Power |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Емкость | 16 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.0 |
| Producer product name | Blaze B30 |
| Формат | Swivel |
| Поддерживаемые операционные системы Linux | Yes |
| Вес | 14.8 гр. |
| Ширина | 5.37 см |
| Высота | 1.03 см |
| Диапазон рабочих температур | 0 - 70 °C |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 7 Home Basic |
| Глубина | 1.8 см |
| Поддерживаемые операционные системы Mac | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Размеры (ШхГхВ) | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm мм |
| Материал | Plastic/Metal |
| Тип | USB Flash Drive |
| Емкость | 16GB мл |
| Другие особенности | - Classic diamond-cut pattern for a more stylish look- Cap-less design for easily use and store- Four-way positioning rotating Patents- Great reliability, rotating over 5000 times- LED indicates the usage status- SP Widget free download provided- Recuva File Recovery provided, allowing recovery of erased files, such as digital photos, documents, music and videos |
| Net weight | 0.01 кг |
| Gross weight | 0.022 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross depth (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Paper/Pasteboard | 9 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Palette Qty | 8132 шт. |