Epson T6643 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Magenta
- Код товара: 127624
- EAN: 8715946496559
- MPN: C13T66434A
7.85€
Без налога: 6.49€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Magenta |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6643 Ink bottle 70ml |
| Количество | 1 |
| Совместимые продукты | Epson L100/L110/L200 |
| Емкость | 70 мл |
| Цвет товара | Magenta |
| Емкость | 70 ml ГБ |
| Net weight | 0.084 кг |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Paper/Pasteboard | 22.00 гр. |
| PET | 13.00 гр. |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Volume (m3) | 0.000504 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.036 кг |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 3.6 кг |
| Tare weight master carton | 0.2 кг |
| Palette Qty | 2580 шт. |