Epson T6643 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Magenta
- Preces kods: 127624
- EAN: 8715946496559
- MPN: C13T66434A
7.85€
Bez nodokļa: 6.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6643 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | Epson L100/L110/L200 |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Produkta krāsa | Magenta |
| Kapacitāte | 70 ml GB |
| Net weight | 0.084 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.000504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.2 kg |
| Palette Qty | 2580 pcs |